Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Publikace / Zaostřeno na drogy / Zaostřeno na drogy - periodikum vydávané ...

Zaostřeno na drogy - periodikum vydávané Národním monitorovacím střediskem pro drogy a závislosti

ZAOSTŘENO NA DROGY je monotématicky zaměřené periodikum určené odborné veřejnosti a všem zájemcům o informace o drogové problematice. Vydavatelem je Úřad vlády České republiky - Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti. ISSN: 1214-1089. Vychází nejméně 6x ročně. Vydávání bylo zahájeno v roce 2003.

Vydávání Zaostřeno na drogy je hrazeno z prostředků státního rozpočtu určených na protidrogovou politiku. Příjemcům, kteří pracují v oboru závislostí nebo protidrogové politiky, je poskytováno bezplatně (doručováno poštou na pracoviště) podle stálého distribučního seznamu. Zaostřeno na drogy je poskytováno rovněž do cca 50 veřejných knihoven.
Pro ty odborníky, kteří nebyli zařazeni do stálého distribučního seznamu, a pro širokou veřejnost, jsou všechna dosud vydaná čísla Zaostřeno na drogy k dispozici na těchto stránkách ve formátu PDF. Z důvodu omezených finančních prostředků na vydávání časopisu není možno tištěnou verzi poskytnout všem zájemcům; vydavatel si vyhrazuje právo rozhodnout, komu bude tištěná verze poskytována. Vydávání je hrazeno z prostředků státního rozpočtu určených na protidrogovou politiku.
Distribuci zajišťuje Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti. Objednávky na tištěnou verzi se přijímají e-mailem. Uveďte prosím jméno osoby (které má být periodikum adresováno), plný název pracoviště (případně u studentů studijní obor, apod.), poštovní adresu, telefon a e-mail. Případně další údaje, které jsou potřebné pro správné doručení poštou, nebo pro kontakt s Vámi. Objednávka Zaostřeno na drogy
Náměty z odborné obce pro další čísla Zaostřeno na drogy jsou vítány - mohou být zasílány e-mailem vedoucímu Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti.

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 21.05.2015 17:32

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz