Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Publikace / Zaostřeno na drogy / 2013 - Zaostřeno na drogy

2013 - Zaostřeno na drogy

ročník 11

01/13 Zneužívání psychoaktivních léků

Titul: Zneužívání psychoaktivních léků v České republice. Podtitul: Identifikace zdrojů dat. Autoři: Blanka Nechanská, Viktor Mravčík.

Více >>

02/13 Národní výzkum užívání návykových látek

Titul: Národní výzkum užívání návykových látek 2012. Podtitul: Kouření, užívání alkoholu a dalších drog v obecné populaci. Autorka: Pavla Chomynová.

Více >>

03/13 Moderní přístupy v prosazování protidrogové legislativy

Titul: Moderní přístupy v prosazování protidrogové legislativy. Podtitul: Uplatňování zásad minimalizace rizik v rámci policejní kontroly pouličního prodeje drog. Autor: Alex Stevens. Překlad z angličtiny: Jiří Bareš.

Více >>

04/13 Prevence a léčba HIV/AIDS ve věznicích

Titul: Prevence a léčba HIV/AIDS ve věznicích a v dalších zařízeních s uzavřeným režimem. Podtitul: Komplexní soubor intervencí. Autor: UNODC. Překlad: David Fuchs, Jiří Bareš.

Více >>

05/13 Sčítání adiktologických služeb

Titul: Sčítání adiktologických služeb 2012. Podtitul: Průzkum v síti specializovaných služeb pro uživatele drog a závislé. Autoři: Blanka Nechanská, Vlastimil Nečas,Viktor Mravčík.

Více >>

06/13 Vstup adiktologických služeb do systému zdravotnictví

Titul: Vstup adiktologických služeb do systému zdravotnictví. Podtitul: Praktický návod registrace a provozu adiktologické služby jako zdravotnického zařízení. Autoři: Hana Fidesová, Ondřej Sklenář, Lenka Vavrinčíková.

Více >>

07/13 Výdaje na protidrogovou politiku

Titul: Výdaje na protidrogovou politiku. Podtitul: Čerpání v r. 2012 a aktuální stav výdajů v r. 2013. Autoři: Lucia Kiššová, Jiří Peška. Editor: Jiří Vopravil.

Více >>

08/13 Situace ve věcech drog v České republice v roce 2012

Titul: Situace ve věcech drog v České republice v roce 2012. Podtitul: Souhrn výroční zprávy. Autoři: Lucie Grolmusová, Viktor Mravčík.

Více >>

Ediční plán 2013

Zaostřeno na drogy.

Více >>


© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz