Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Publikace / Objednávky publikací

Objednávky publikací

Tištěné publikace jsou zasílány omezenému okruhu odborníků, zařazených ve stálém seznamu odběratelů. Menší množství každé publikace je ponecháno pro distribuci na základě jednotlivých objednávek. Pro širší veřejnost a studenty jsou určeny elektronické verze publikací ve formátu PDF.

Stálý distribuční seznam obsahuje přes 1500 adres. Kromě stálých spolupracovníků vydavatele (členové Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky, jejích výborů a pracovních skupin; členové pracovních skupin Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti; a protidrogoví koordinátoři v krajích a obcích) jsou v seznamu uvedena další pracoviště, která více nebo méně pravidelně přicházejí do styku s drogovou problematikou nebo problematikou hazardního hráčství. Těmto osobám a institucím jsou publikace zasílány bez objednávky.
Další odborníci si mohou objednat jednotlivou publikaci z rezervy, která se u každé publikace ponechává pro jednotlivé objednávky. Veškeré publikace jsou poskytovány zdarma - jejich vydávání je hrazeno ze státního rozpočtu České republiky.
Distribuční seznam spravuje a objednávky publikací vyřizuje Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti (pracoviště Úřadu vlády České republiky) - Markéta Grygarová, DiS. Odeslat e-mail M. Grygarové

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 11.12.2014 00:01

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz