Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Publikace / 10 otázek o drogách, na které se děti ptají

10 otázek o drogách, na které se děti ptají (leták)

Leták vydaný původně v angličtině OSN, Úřadem pro drogy a kriminalitu (Office on Drugs and Crime), v rámci kampaně "Pojďme mluvit o drogách".

Letáky, jejichž tisk byl v r. 2003 uhrazen z prostředků na protidrogovou politiku, byly distribuovány prostřednictvím krajských protidrogových koordinátorů v celkovém nákladu 200 tis. ks. Pro velký zájem bylo poté umožněno, aby si školy letáky tiskly samy. Školy, zařízení poskytující drogové služby a další instituce, které chtěly leták využít pro primární protidrogovou prevenci, mohly požádat o zaslání tiskové předlohy (tzv. skládačky). V žádosti bylo nutno uvést název a sídlo organizace a počet výtisků, které si chtěly na vlastní náklady nechat vytisknout+ podmínkou byla bezplatná distribuce. Tento postup byl dohodnut s pražským Informačním centrem OSN, které poskytlo originální grafické podklady a dala souhlas s překladem do češtiny.
Leták "10 otázek o drogách, na které se děti ptají" připojený k tomuto článku je určen pouze pro studijní účely a není dovolen jeho tisk a distribuce!

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 11.12.2014 00:14

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz