Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / NMS / Výzkum NMS / Poradenská činnost v oblasti závislostí poskytovaná prostřednictvím telefonu nebo internetu

Poradenská činnost v oblasti závislostí poskytovaná prostřednictvím telefonu nebo internetu

Poradenská činnost v oblasti závislostí poskytovaná prostřednictvím telefonu nebo internetu. Sadílek, P., Mravčík, V. ISBN 80-86734-89-7.

Výzkumná zpráva shrnuje výsledky průzkumu poradenské činnosti poskytované prostřednictvím telefonu a internetu v České republice provedeného v průběhu r. 2005.
Jsou prezentovány např. údaje o charakteru organizací poskytujících tento typ služby, jejich personální obsazení, způsob kontaktu, evidence kontaktů, vyjádřené problémy a potřeby organizací. Analýza je doplněna doporučeními pro další rozvoj této poradenské činnosti v ČR. Kontakty získané v rámci výzkumu byly zařazeny do Mapy pomoci na stránkách drogy-info.cz, kde jsou průběžně aktualizovány.
Redakce stránek drogy-info.cz upozorňuje, že některé kontakty uvedené v tištěné knižní publikaci již nejsou aktuální. Seznam linek proto byl z elektronické verze publikace stažen a nahrazen odkazem na Mapu pomoci.

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 18.12.2014 15:53

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz