Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / NMS / Partneři / Klinika adiktologie

Klinika adiktologie

Klinika adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze je odborným pracovištěm v oblasti závislostí.

Klinika adiktologie 1. LF UK v Praze a VFN v Praze vznikla k 1. 1. 2012 spojením tehdejšího Centra adiktologie Psychiatrické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze a Oddělení pro léčbu závislostí VFN v Praze. Zahrnuje lékařskou i nelékařskou část profesí pohybujících se v oboru adiktologie - a to jak klinický lůžkový i ambulantní provoz, tak i výuku a výzkum.
Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti spolupracuje s Klinikou adiktologie 1. LF UK v Praze a VFN v Praze jak na institucionálním základě (spolupráce mezi pracovišti), tak tím, že se jednotliví pracovníci podílejí na projektech realizovaných klinikou a na výuce. Naopak, pracovníci kliniky se podílejí na činnosti pracovních skupin a dalších aktivitách Národního monitorovacího střediska.
Podrobné informace o Klinice adiktologie a její činnosti najdete na stránkách www.adiktologie.cz

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 19.11.2014 20:22

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz