Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Drogová situace / Specializovaná léčba a služby pro uživatele drog / Internetové poradny / On-line poradny nenahradí kontakt s lékařem

On-line poradny nenahradí kontakt s lékařem

On-line drogová poradna je webová stránka, kterou připravuje tým odborníků s cílem v co nejkratším čase zodpovědět aktuální otázky nebo pomoci s řešením problémů návštěvníků těchto stránek. V případě akutních zdravotních potíží však je nutno vyhledat odbornou (lékařskou) pomoc osobně!

Odborníci v on-line poradně poradí těm, kdo se jen chtějí něco o drogách a nebezpečí s nimi spojeném dozvědět, i těm, kteří s drogami experimentují. Také jejich rodičům, přátelům, učitelům... A samozřejmě i těm, kdo mají s užíváním drog problémy. Můžete klást otázky týkající se zdravotních, sociálních, právních a dalších aspektů užívání drog.
Výhodou i nevýhodou takové služby je anonymita - ale i když nepomůže sama, může být prvním krokem k účinnější, "naživo" poskytnuté pomoci. Pokud máte pocit, že takové služby potřebujete, neváhejte a ptejte se ... Internetová poradna však nemůže nahradit osobní kontakt s terapeutem, lékařem či psychologem.
V případě akutních zdravotních komplikací je nutno vyhledat lékařskou pomoc.

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 17.10.2014 19:14

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz