Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Drogová situace / Specializovaná léčba a služby pro uživatele drog / Internetové poradny / Linky pomoci (publikace)

Seznam telefonických a internetových drogových linek pomoci v ČR (publikace)

Poradenská činnost poskytovaná prostřednictvím telefonu a internetu v České republice byla předmětem výzkumu, provedeného v roce 2005. Součástí výzkumné práce je i (tehdy aktuální) Seznam telefonických a internetových drogových linek pomoci v ČR.

Výsledky výzkumu poradenské činnosti byly zveřejněny v publikaci Poradenská činnost v oblasti závislosti poskytovaná prostřednictvím telefonu nebo internetu (Sadílek, P., Mravčík V., ISBN 80-86734-77-3). Zkoumány byly jak organizace, pro které je telefonické nebo internetové poradenství hlavní formou činnosti (krizové linky, poradenské linky...), tak poskytovatelé služeb drogové prevence a léčby, kteří poskytují telefonické nebo internetové poradenství jako jednu z forem činnosti.
Upozornění: Výzkum probíhal v r. 2005. Telefonická spojení na některé linky pomoci, uvedené v příloze publikace, se od té doby změnila. Aktuální kontakty najdete v Mapě pomoci).

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 17.10.2014 19:59

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz