Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Drogová situace / Specializovaná léčba a služby pro uživatele drog / Internetové poradny / Benzodiazepinová poradna SANANIM

Benzodiazepinová poradna SANANIM

Neurol, Diazepam, Lexaurin, Xanax, Rohypnol...
léky ze skupiny benzodiazepinů. " Jestliže se používají nepřiměřeně dlouho, přestávají účinkovat, a dokonce na ně může i v dávkách předepsaných lékařem vzniknout závislost.", uvádí se na stránkách benzodiazepinové poradny. Poradna umožňuje položit anonymně dotazy prostřednictvím internetové stránky.

Prostřednictvím benzodiazepinové poradny je možno anonymně položit jakýkoli dotaz týkající se závislosti na benzodiazepinech, případně si vyhledat informace v dotazech, které poradna již zodpověděla. Na dotazy odpovídají odborníci organizace SANANIM a externí specialisté - na samostatné stránce věnované těmto látkám.
Kontakt s on-line poradnou není řešením v případě akutních zdravotních potíží - pokud je pociťujte, vyhledejte prosím neprodleně lékaře.

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 17.10.2014 19:23

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz