Informační portál o ilegálních a legálních drogách

Hlavní menu: O nás, Informace, Pomoc a podpora, Publikace, Dotazník, Mapa pomoci, Kalendář akcí, Odkazy, Novinky odjinud, Mapa webu, English version
 
Login: Heslo: Zapomněl/a jste heslo?

drogy-info.cz / Drogová situace / Ilegální drogy / taneční drogy / EXTC - Prevence zneužívání syntetických drog (Sdružení Podané ruce)

EXTC - Prevence zneužívání syntetických drog (Sdružení Podané ruce)

extc.cz.jpg
Poradna Extc.cz je zaměřena na snižování rizik spojených s užíváním legálních i nelegálních omamných látek prostřednictvím kvalifikovaných odpovědí na otázky klientů. Poradna zaručuje poskytnutí odpovědi na běžné dotazy do 2 pracovních dnů. U složitějších dotazů může být doba pro odpověď delší.
Internetová poradna nemůže nahradit osobní kontakt s terapeutem, lékařem či psychologem. V případě akutních zdravotních komplikací je nutno vyhledat lékařskou pomoc.

Při zadávání dotazu si může tazatel zvolit, zda chce či nechce, aby so dotaz zobrazil na stránkách poradny. To znamená, že tázající nemusí uvést svůj kontaktní e-mail, pokud si vybere možnost "zobrazit odpověď v poradně".
Před zasláním dotazu se doporučuje přečíst si Pravidla poradny a Etický kodex a teprve pak zadat dotaz prostřednictvím odkazu Vstup do poradny.
Dotazy se často opakují, proto se doporučuje před zadáním dotazu zjistit, zda odpověď na podobný dotaz již není na stránkách zveřejněna.
Stránky Extc.cz obsahují také informace o drogách (nejen tanečních), nebezpečných substancích, zdravotní informace (riziko předávkování MDMA, dehydratace, hypertermie, extáze a deprese, toxická psychóza, serotoninový syndrom, testy na drogy, průvodce bezpečným braním, atd.) a řadu užitečných odkazů.
Poradnu Extc.cz provozují Terénní programy Brno - Sdružení Podané ruce. Více informací o Sdružení Podané ruce a o službách, které sdružení poskytuje, je možno získat na stránkách Sdružení Podané ruce .

Publikováno: 01.01.1970 01:00 Aktualizováno: 01.09.2006 13:01

Doporučit ...


Připojené soubory© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti
Úřad vlády České republiky, Nábřeží E. Beneše 4, 118 01 Praha 1, info@drogy-info.cz